Showing posts with label
Dite Isager
.
Show all posts
Showing posts with label
Dite Isager
.
Show all posts
Thursday, 2 June 2011
Splendid Poppies!
Прекрасна серия - макове!!! Много нежни цветя - обожавам ги!
Като гледам хубавите фотоси на
Ditte Isager
усещам лятото, аромата на жаркото слънце, очакването на ваканцията и ще запея Summertime, and livin`is easy!!!
Older Posts
Home
Subscribe to:
Posts (Atom)
Pages