Showing posts with label poppies. Show all posts
Showing posts with label poppies. Show all posts

Thursday, 2 June 2011

Splendid Poppies!

Прекрасна серия - макове!!! Много нежни цветя - обожавам ги!
Като гледам хубавите фотоси на Ditte Isager усещам лятото, аромата на жаркото слънце, очакването на ваканцията и ще запея Summertime, and livin`is easy!!!




Pages